The Mailing Factory

Your premium partner in direct marketing

The Mailing Factory Direct marketing definitely is a people’s business

Moderne media zijn steeds vluchtiger maar direct marketing vraagt per definitie een zo persoonlijk mogelijke aanpak. Hoe u deze 2 stellingen met elkaar verenigt, is zaak van uw strategie en creatie.

Hoe wij u daarbij kunnen begeleiden?

Om te beginnen willen we ons aan u kenbaar maken, met naam en gezicht. Omdat we niet houden van een onpersoonlijke benadering, en omdat de basis van succes in wederzijds vertrouwen ligt.

Contacteer ons voor een vrijblijvende kennismaking of voor een prijsofferte

Vincent Alexandre
+ 32 (0)2 464 13 75
+ 32 (0) 475 59 08 43
vincent@themailingfactory.be
Indra De Greef
+ 32 (0)2 464 13 51
indra@themailingfactory.be
Agnès Jonckheer
+ 32 (0)2 464 13 06
agnes@themailingfactory.be
Ann Penninger
+ 32 (0)2 464 13 64
ann@themailingfactory.be
Fabienne Robbeson
+ 32 (0)2 464 13 03
fabienne@themailingfactory.be
Pieter Vanderstraeten
+ 32 (0)2 464 13 41
+ 32 (0) 479 294 428
pieter@themailingfactory.be
Liesbeth De Smit
+ 32 (0)2 264 98 38
liesbeth.desmit@themailingfactory.be
Guy Hagin
+ 32 (0)2 264 98 35
+ 32 (0)477/ 75 23 81
guy.hagin@themaingfactory.be
Fabienne Adams
+ 32 (0)2 264 98 21
fabienne.adams@themailingfactory.be
Formulaire on line

Om uw ervaring op onze website te verbeteren, maken we gebruik van cookies. Als u uw bezoek op onze website verderzet, betekent dit dat u toestemt met de verwerking van bepaalde persoonsgegevens en met het gebruik van de cookies. Klik hier voor meer info.