The Mailing Factory

Your premium partner in direct marketing

The Mailing Factory Direct marketing definitely is a people’s business

Moderne media zijn steeds vluchtiger maar direct marketing vraagt per definitie een zo persoonlijk mogelijke aanpak. Hoe u deze 2 stellingen met elkaar verenigt, is zaak van uw strategie en creatie.

Hoe wij u daarbij kunnen begeleiden?

Om te beginnen willen we ons aan u kenbaar maken, met naam en gezicht. Omdat we niet houden van een onpersoonlijke benadering, en omdat de basis van succes in wederzijds vertrouwen ligt.

Contacteer ons voor een vrijblijvende kennismaking of voor een prijsofferte

Vincent Alexandre
+ 32 (0)2 464 13 75
+ 32 (0) 475 59 08 43
vincent@themailingfactory.be
Indra De Greef
+ 32 (0)2 464 13 51
indra@themailingfactory.be
Agnès Jonckheer
+ 32 (0)2 464 13 06
agnes@themailingfactory.be
Ann Penninger
+ 32 (0)2 464 13 64
ann@themailingfactory.be
Fabienne Robbeson
+ 32 (0)2 464 13 03
fabienne@themailingfactory.be
Pieter Vanderstraeten
+ 32 (0)2 464 13 41
+ 32 (0) 479 294 428
pieter@themailingfactory.be
Dirk Vierendeel
+ 32 (0)2 464 13 62
+ 32 (0) 475 36 09 37
dirk.vierendeel@themailingfactory.be
Marian Vincent
+ 32 (0)2 464 13 07
marian@themailingfactory.be
Myriam Hermans
+ 32 (0)2 464 13 43
myriaml@themailingfactory.be
Formulaire on line